Oliwia zdobywa kolejne laury


Utalentowana uczennica naszej szkoły, która od dawna kuźnią wielu talentów. Corocznie bierzemy udział w licznych konkursach, festiwalach i zawodach. Najważniejsze jest jednak to, że wracamy z nich najczęściej uhonorowani laurem zwycięstwa.

Oliwia Burzyńska  interesuje się przyrodą, literaturą, historią i lubi śpiewać.
Z jej zainteresowań wyrastają sukcesy, które odnosi od wielu lat.
Kiedy zaczynała naukę w szkole podstawowej zaczęła się jej przygoda z sukcesami, zawody sportowe, festiwale kolęd, oprócz tego zdobyła też pierwsze miejsce w konkursie ortograficznym dla uczniów klas III.


Dzisiaj szóstoklasistka jest podwójna laureatką kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego i laureatka kuratoryjnego Konkursu Przyrodniczego. Oliwia musiała najpierw jak najlepiej napisać test w szkole a później w etapie powiatowym pokonać innych uczestników, którzy znaleźli się tutaj po takich samych eliminacjach. Udało się, znalazła się w finale.


-Oliwia znalazła się wśród osób wyłonionych spośród  uczestników z całego województwa. Bardzo się ucieszyliśmy, że znalazła się w finale, w ubiegłym roku jako jedyna w gminie piątoklasistka została laureatka, nie śmieliśmy marzyć, że powtórzy sukces. Bardzo jesteśmy szczęśliwi ze do tego doszło.To wielki sukces dla niej ale i dla nas wszystkich- mówi Dyrektor Szkoły Podstawowej w Polanowicach, pani Alicja Lewandowicz.

To nie jedyny sukces Oliwii w bieżącym roku szkolnym.Niedawno okazało się, że została tez laureatka Konkursu Przyrodniczego.
Konkurs nie był łatwy, Oliwia uzyskała jednak tak dużą liczbę punktów , że została laureatką.

Dzięki tym osiągnięciom nie musi pisać sprawdzianu po klasie szóstej otrzymując jednocześnie najwyższa liczbę punktów- mówi pani Halina Bartkowska, wychowawczyni Oliwii.
- Ja po prostu lubię się uczyć i odkrywać różne nowe rzeczy, sprawia mi to wielką przyjemność - mówi z rozbrajającą szczerością Oliwia

 

Uzdolnionej Oliwii gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Dziennik UONET+

kruszwica

Dodatkowe dni wolne

b/d

 

Drzwi Otwarte

b/d

Realizowane programy

 

kruszwica

kruszwica

kruszwica

kruszwica

kruszwica

Licznik odwiedzin

1023598
Dzisiaj
Wczoraj
Wizyt w tygodniu
Miniony tydzień
Wizyt w miesiącu
Miniony miesiąc
Suma wizyt
271
133
1045
992501
8362
12921
1023598
Your IP: 44.192.44.30
2024-07-17 13:28