Laureaci

LAUREACI I GMINNEGO KONKURSU MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

24 I 2008 R.

KATEGORIA: KLASY 0 – 1

I miejsce – Jagoda Karpińska (Przedszkole Samorządowe nr 3 w Kruszwicy)

II miejsce – Jakub Ratajczyk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy)

III miejsce – Kinga Ratajczyk (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

Wyróżnienie – Patrycja Domalska (Przedszkole Samorządowe nr 1 w Kruszwicy).

KATEGORIA: KLASY 2 – 3

I miejsce – Barbara Lipińska (Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Racicach)

II miejsce – Karolina Dębska (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

III miejsce – Szymon Grzelak (Szkoła Podstawowa w Rusinowie)

Wyróżnienia  :

  • Alicja Lewandowicz (Szkoła Podstawowa w Polanowicach),
  • Natalia Petrykowska (Szkoła Podstawowa w Rusinowie).

KATEGORIA: KLASY 4 – 6

I miejsce – Dominika Derenda (Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Racicach)

II miejsce – Joanna Juśkiewicz (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

III miejsce – Jakub Żuber(Szkoła Podstawowa w Rusinowie)

Wyróżnienie – Bartosz Modrzyński (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim)

Grand Prix I Gminnego Konkursu Małych Form Teatralnych (Teatr Jednego Aktora) zdobył

PIOTR KANAREK (SZKOŁA PODSTAWOWA W POLANOWICACH).

 

  

 

LAUREACI II GMINNEGO KONKURSU MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

 I 2009 R.

KATEGORIA: KLASY 0 – 1

I miejsce – Jagoda Karpińska (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

II miejsce – Kamil Klamecki (Szkoła Podstawowa w Rusinowie)

III miejsce – Agata Grobelska (Przedszkole Samorządowe nr 1 w Kruszwicy)

Wyróżnienie – Monika Stanek (Szkoła Podstawowa w Polanowicach),

Patrycja Domalska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy).

KATEGORIA: KLASY 2 – 3

I miejsce – Natalia Charysz (Szkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej)

II miejsce – Andrzej Błażewicz (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

III miejsce – Jagoda Spychała (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

Wyróżnienia  :

  • Małgorzata Burdzińska (Szkoła Podstawowa w Polanowicach),
  • Marcelina Derenda (Szkoła Podstawowa w Rusinowie),
  • Jakub Ratajczyk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy),
  • Rafał Burdziński (Szkoła Podstawowa w Chełmcach).

KATEGORIA: KLASY 4 – 6

I miejsce – Agata Kostur (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

II miejsce – Bartosz Rzekanowski(Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

III miejsce –Alicja Lewandowicz (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

Wyróżnienia :

  • Maria Sibiga (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim),
  • Patrycja Chmielewska (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim),
  • Michał Orzechowski (Szkoła Podstawowa w Chełmcach).

Grand Prix II Gminnego Konkursu Małych Form Teatralnych (Teatr Jednego Aktora) zdobyła

JAGODA KARPIŃSKA (SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W KRUSZWICY).

 

 

 

LAUREACI III GMINNEGO KONKURSU MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

 22 III 2010 R.

KATEGORIA: KLASY 0 – 1

I miejsce – Nikola Słomczewska (Szkoła Podstawowa  w Chełmcach)

II miejsce – Joachim Kowalski (Przedszkole Samorządowe nr 1 w Kruszwicy)

III miejsce – Agata Grobelska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy)

KATEGORIA: KLASY 2 – 3

I miejsce – Jakub Ratajczyk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy)

II miejsce – Andrzej Błażewicz (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

III miejsce – Agnieszka Janowska (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

Wyróżnienia :

  • Jagoda Karpińska (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy),
  • Natalia Charysz (Szkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej).

KATEGORIA: KLASY 4 – 6

I miejsce – Joanna Juśkiewicz (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

II miejsce – Matylda Marulewska(Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

III miejsce – Patrycja Chmielewska (Szkoła Podstawowa wSławsku Wielkim)

Wyróżnienia – Jagoda Spychała (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy).

Grand Prix III Gminnego Konkursu Małych Form Teatralnych (Teatr Jednego Aktora) zdobyła

 NIKOLA SŁOMCZEWSKA (SZKOŁA PODSTAWOWA W CHEŁMCACH).



 

LAUREACI IV GMINNEGO KONKURSU MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

 28 III 2011 R.

KATEGORIA: KLASY 0 – 1

I miejsce – Jesica Konewka (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

II miejsce – Wojciech Sarnowski (Przedszkole Samorządowe nr 3 w Kruszwicy)

III miejsce – Jagoda Ratajczyk (Przedszkole Samorządowe nr 1 w Kruszwicy)

Wyróżnienia :

  • Joachim Kowalski (Szkoła Podstawowa nr w Kruszwicy),
  • Weronika Górska (Szkoła Podstawowa w Rusinowie),
  • Agata Stefańska (Szkoła Podstawowa w Rusinowie).

KATEGORIA: KLASY 2 – 3

I miejsce – Jagoda Karpińska (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

II miejsce – Kamil Klamecki (Szkoła Podstawowa w Rusinowie)

III miejsce – Nikola Słomczewska(Szkoła Podstawowa w Chełmcach)

Wyróżnienia :

  • Michał Sobczak (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy),
  • Natalia Rzepka (Szkoła Podstawowa w Polanowicach),
  • Nikola Robakowska (Szkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej).

KATEGORIA: KLASY 4 – 6

I miejsce – Szymon Grzelak (Szkoła Podstawowa w Rusinowie)

II miejsce – Andrzej Błażewicz (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

III miejsce– Katarzyna Pieszak (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

Wyróżnienia :

  • Jagoda Spychała (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy),
  • Adam Mazur (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim).

Grand Prix IV Gminnego Konkursu Małych Form Teatralnych (Teatr Jednego Aktora)zdobyła

 JAGODA KARPIŃSKA (SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W KRUSZWICY).

 

 

 

  

LAUREACI V GMINNEGO KONKURSU MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

 26 III 2012 R.

KATEGORIA: KLASY 0 – 1

I miejsce – Piotr Szpręglewski (Przedszkole Samorządowe nr 3 w Kruszwicy)

II miejsce – Natalia Pańka (Przedszkole Samorządowe nr 1 w Kruszwicy)

III miejsce – Marta Malińska (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim)

Wyróżnienia :

  • Weronika Górska (Szkoła Podstawowa w Rusinowie),
  • Aleksandra Dominiak (Szkoła Podstawowa w Rusinowie),
  • Natalia Wojtala(Przedszkole Samorządowe nr 3 w Kruszwicy),
  • Martyna Ryszkiewicz (Przedszkole Samorządowe nr 1 w Kruszwicy).

KATEGORIA: KLASY 2 – 3

I miejsce – Jesica Konewka (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

II miejsce – Jakub Franczak (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim)

III miejsce – Nikola Słomczewska(Szkoła Podstawowa w Chełmcach),

                       Edyta Kolczyńska (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim)

Wyróżnienia :

  • Dobrosława Gugała (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy),
  • Natalia Rzepka (Szkoła Podstawowa w Polanowicach),
  • Maja Lewandowska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy).

KATEGORIA: KLASY 4 – 6

I miejsce – Aleksandra Sobczak (Szkoła Podstawowa w Rusinowie)

II miejsce – Jakub Ratajczyk(Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy)

III miejsce – Andrzej Błażewicz (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

Wyróżnienia :

  • Michał Sobczak (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy),
  • Barbara Lipińska (Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Racicach),
  • Szymon Grzelak (Szkoła Podstawowa w Rusinowie).

Grand Prix V Gminnego Konkursu Małych Form Teatralnych (Teatr Jednego Aktora) zdobyła

JESICA KONEWKA (SZKOŁA PODSTAWOWA W POLANOWICACH).

 

 

 

LAUREACI VI GMINNEGO KONKURSU MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

 8 IV 2013 R.

KATEGORIA: KLASY 0 – 1

I miejsce – Maria Lewińska (Szkoła Podstawowa w Chełmcach)

II miejsce – Julia Kowalska (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim)

III miejsce – Miriam Dopierała (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

Wyróżnienia :

  • Patrycja Wach (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy),
  • Kinga Warmuz (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy),
  • Dominika Płatała (Szkoła Podstawowa w Chełmcach).

KATEGORIA: KLASY 2 – 3

I miejsce – Jesica Konewka (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

II miejsce – Edyta Kolczyńska (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim)

III miejsce – Aleksander Greinert (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

Wyróżnienia :

  • Izabela Bandosz (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim),
  • Hubert Woźniak (Szkoła Podstawowa w Chełmcach),
  • Justyna Budkowska (Szkoła Podstawowa w Chełmcach).

KATEGORIA: KLASY 4 – 6

I miejsce – Jagoda Karpińska (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

II miejsce – Andrzej Błażewicz (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

III miejsce – Adam Zieliński (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

Wyróżnienia :

  • Patrycja Domalska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy),
  • Marcelina Simińska (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim),
  •  Aleksandra Matuszak (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy).

Grand Prix VI Gminnego Konkursu Małych Form Teatralnych (Teatr Jednego Aktora) zdobyła

JAGODA KARPIŃSKA (SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W KRUSZWICY).

 

 

 

LAUREACI VII GMINNEGO KONKURSU MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

 9 IV 2014 r.

Kategoria: klasy 0 – 1   

 I miejsceAleksandra Konieczyńska (Przedszkole Samorządowe nr 3 w Kruszwicy)

II miejsceOliwia Sawikowska (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

 III miejsceNatalia Rutkowska (Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Racicach)

 Wyróżnienie:

  • Oliwier Derenda (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy),
  • Otylia Lewandowska (Szkoła Podstawowa w Rusinowie),
  • Maria Lewińska (Szkoła Podstawowa w Chełmcach),
  • Jarosław Matyjasik (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim).        

Kategoria:  klasy 2 – 3  

 I miejsce  – Aleksander Greinert (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

 II miejsce Kamil Dominiak (Szkoła Podstawowa w Rusinowie)

 III miejsce – Miriam Dopierała (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

 Wyróżnienia:

  • Dominika Płatała (Szkoła Podstawowa w Chełmcach),
  • Julia Kowalska (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim)          

Kategoria:  klasy 4 – 6

 I miejsce – Jagoda Karpińska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy)

 II miejsce – Adam Zieliński (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

 III miejsce – Liliana Rybczyńska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy)

 Wyróżnienia: nie przyznano

 

 Tytuł GRAND PRIX VII Gminnego Konkursu Małych Form Teatralnych oraz

 Puchar Przewodniczącej Komisji Oświaty Rady Miejskiej otrzymała Jagoda Karpińska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy).

 

 

 

LAUREACI IX GMINNEGO KONKURSU MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

 16 IV 2016 r.

Kategoria: klasy 0 – 1  

 I miejsceLena Śmigiel (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim)

 II miejsceCezary Skowron (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

 III miejsceKrystyna Wesołowska (Szkoła Podstawowa w Rusinowie)

 Wyróżnienie:

  • Anna Bryl (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy),
  • Hubert Wieczorek (Szkoła Podstawowa w Rusinowie)     

Kategoria:  klasy 2 – 3 

 I miejsce  – Marta Wojciechowska (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

 II miejsce Oliwia Sawikowska (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

 III miejsce – Jarosław Matyjasik (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim)

 Wyróżnienia:

  • Zofia Imańska (Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Racicach),
  • Natalia Rutkowska (Niepubliczna Szkoła Podstawowa  w Racicach)

                       

Kategoria:  klasy 4 – 6

 I miejsce – Aleksander Greinert (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy)

 II miejsce – Maria Mikołajczak (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy)

 III miejsce – Edyta Kolczyńska (Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim)

 Wyróżnienia:

  • Miriam Dopierała (Szkoła Podstawowa w Polanowicach),
  • Martyna Woda (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy)

 

 Tytuł GRAND PRIX VIII Gminnego Konkursu Małych Form Teatralnych oraz

 Puchar Przewodniczącego Komisji Oświaty Rady Miejskiej otrzymał Aleksander Greinert (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy).

 

 

LAUREACI X GMINNEGO KONKURSU MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

 22 IV 2017 r.

Kategoria: klasy 1 – 2 

 I miejsce – Cezary Skowron (SP Polanowice)

 II miejsce – Aleksandra Ciesielska (SP Polanowice)

 III miejsce – nie przyznano

 Wyróżnienie: Paweł Belt (ZSO nr 2 – SP nr 2 Kruszwica)                  

Kategoria:  klasy 3 – 4

 I miejsce  – Jarosław Matyjasik (SP Sławsk Wielki)

 II miejsce – Oskar Śliwczyński (SP Sławsk Wielki)

 III miejsce – Kinga Warmuz (ZSS nr 1 – SP nr 1 Kruszwica)

 Wyróżnienia:

  • Maria Lewińska (SP Chełmce),
  • Oliwia Sawikowska (SP Polanowice)                 

Kategoria:  klasy 5 – 6

I miejsce – Marta Wojciechowska (ZSO nr 2 – SP nr 2 Kruszwica)

II miejsce – Maria Mikołajczak (ZSS nr 1 – SP nr 1 Kruszwica)

III miejsce – Karol Tomczak (SP Chełmce)

Wyróżnienia: nie przyznano

  Tytuł GRAND PRIX X Gminnego Konkursu Małych Form Teatralnych oraz

 Puchar Przewodniczącego Komisji Oświaty Rady Miejskiej otrzymał Jarosław Matyjasik (SP Sławsk Wielki).

 

 

LAUREACI Xi GMINNEGO KONKURSU MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

 20 I 2018 r.

Kategoria: klasy 1 – 2  

 I m. – Karolina Dębowska (ZSS nr 1, SP nr 1 Kruszwica)

II m. – Aleksandra Ciesielska (SP Polanowice)

III m. – Borys Wieczorek (SP Rusinowo)

Wyróżnienia: nie przyznano.              

                      

Kategoria:  klasy 3 – 4

 I m.  – Paweł Belt (ZSO nr 2, SP nr 2 Kruszwica)

 II m. – Cezary Skowron (SP Polanowice)

 III m. –  Marcelina Poturalska (SP Chełmce),

             Bartosz Talaska (ZSO nr 2, SP nr 2 Kruszwica)

 Wyróżnienia: nie przyznan                

                      

Kategoria:  klasy 5 – 7

I m. Maria Mikołajczak (ZSS nr 1, SP nr 1 Kruszwica)

II m.Miriam Dopierała (SP Polanowice)

III m. Zuzanna Twardowska (SP Chełmce)

 

Wyróżnienia: Julia Kowalska (SP Sławsk Wielki),

                        Kinga Warmuz (ZSS nr 1, SP nr 1 Kruszwica),

                        Jarosław Matyjasik (SP Sławsk Wielki).

 

Tytuł GRAND PRIX XI Gminnego Konkursu Małych Form Teatralnych oraz Puchar Przewodniczącej Komisji Oświaty Rady Miejskiej otrzymała                     

 Maria Mikołajczak (ZSS nr 1, SP nr 1 Kruszwica).

Dziennik UONET+

kruszwica

Dodatkowe dni wolne

 

17.06.2022r.

 

Drzwi Otwarte

b/d

Realizowane programy

 

kruszwica

kruszwica

kruszwica

kruszwica

kruszwica

Licznik odwiedzin

995686
Dzisiaj
Wczoraj
Wizyt w tygodniu
Miniony tydzień
Wizyt w miesiącu
Miniony miesiąc
Suma wizyt
141
193
334
967592
8092
19865
995686
Your IP: 34.239.158.223
2024-05-20 15:13