Minipiłka nożna

Rok Szkolny 2017/2018

Chłopcy :

  • I miejsce w Mistrzostwach Gminy Kruszwica

Skład : Sebastian Stanek, Kuba Wojtasik, Krystian Nowak, Damian Nowak, Oliwier Paluszak, Kacper Kukuczka, Wiktor Kulczycki, Krystian Wójcikowski, Wiktor Kanarkiewicz, Igor Boreczek.

Rok Szkolny 2016/2017

Chłopcy :

  • II miejsce w V Memoriale im Zbigniewa Ryża  Kruszwickie Dni Sportu

Skład reprezentacji : Oskar Sawikowski, Adam Figas, Oskar Wróblewski, Maciej Sylwestrzak, Jakub Wojtasik, Krystian Nowak, Igor Boreczek, Sebastian Stanek, Kacper Kukuczka, Krystian Wójcikowski,

  • I miejsce w turnieju chłopców rocznika 2007 i młodsi w ramach Kruszwickich Dni Sportu,

Wiktor Kulczycki, Kacper Kukuczka, Krystian Wójciwkoski, Oliwier Paluszak, Damian Nowak, Mateusz Koch, Dominik Nowak, Jakub Żurawski.

Finał Wojewódzki Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

I miejsce w Finale Powiatowym Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Skład : Kacper Kukuczka, Oliwier Paluszak, Wiktor Kulczycki, Dominik Nowak, Damian Nowak, Krystian Wójcikowski, Mateusz Koch, Jakub Żurawski, Sebastian Łukowiak.

  • II miejsce w Mistrzostwach Gminy Kruszwica

Reprezentacja w składzie : Oskar Sawikowski, Sebastian Stanek, Oskar Wróblewski, Adam Figas, Oskar Sztuba, Igor Boreczek, Jakub Wojtasik, Krystian Nowak, Wiktor Kulczycki, Krystian Wójcikowski.

Rok Szkolny 2015/2016

Chłopcy :

  • II miejsce w IV Memoriał im Zbigniewa Ryża - Kruszwickie Dni Sportu

Skład reprezentacji : Szymon Krukowski, Kamil Wąśniewski, Marek Nijak, Oskar Sawikowski, Oskar Sztuba, Oskar Wróblewski, Krystian Nowak, Adam Figas, Sebastian Stanek, Jakub Wojtasik.

 

  • I miejsce w Mistrzostwach Gminy Kruszwica

Skład : Marek Nijak, Szymon Krukowski, Kamila Wąśniewski, Oskar Sawikowski, Oskar Wróblewski, Jakub Wojtasik, Sebastian Stanek, Oskar Sztuba.

 

Rok Szkolny 2014/2015

Chłopcy :

  • I miejsce w III Memoriale im. Zbigniewa Ryża

Skład reprezentacji : Szymon Krukowski, Patryk Sztuba, Michał Jankiewicz, Michał Tużnik, Marek Nijak, Kamil Nowak, Filip Bultrowicz, Oskar Sawikowski, Oskar Sztuba.

Mistrzostwa Województwa Kujawsko Pomorskiego

  • VI miejsce

Skład :Patryk Sztuba, Michał Jankiewicz, Michał Tużnik, Kamil Nowak, Kamil Wąśniewski, Oskar Sztuba, Marek Nijak, Filip Bultrowicz i Szymon Krukowski,

Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego

  • II miejsce

Skład : Patryk Sztuba, Michał Jankiewicz, Michał Tużnik, Kamil Nowak, Kamil Wąśniewski, Oskar Sztuba, Marek Nijak, Oskar Sawikowski i Szymon Krukowski

Mistrzostwa Gminy Kruszwica

  • I miejsce

Skład : Patryk Sztuba, Michał Jankiewicz, Michał Tużnik, Kamil Nowak, Kamil Wąśniewski, Oskar Sztuba, Marek Nijak, Filip Bultrowicz i Szymon Krukowski. 

  • II miejsce w turnieju klas I-III w ramach Kruszwickich Dni Sportu

Skład reprezentacji : Jakub Wojtasiak (kapitan), Sebastian Stanek, Krystian Wójcikowski, Krystian Nowak, Jakub Lewandowski, Igor Boreczek, Olivier Paluszak, Kacper Kukuczka, Wiktor Kulczycki, Mikołaj Figas.

Rok Szkolny 2013/2014

Chłopcy :

  • III miejsce w Mistrozstwach Powiatu Inowrocławskiego w piłce halowej

Skład : Miłosz Boreczek, Jacek Krukowski, Patryk Sztuba, Tomasz Kozerski, Kamil Nowak, Michał Tużnik, Michał Jankiewicz, Filip Bultrowicz, Szymon Krukowski.

  • II miejsce w Mistrzostwach Gminy Kruszwica

Sklad : Jacek Krukowski, Patryk Sztuba, Tomasz Kozerski, Kamil Nowak, Michał Tużnik, Michał Jankiewicz, Szymon Krukowski.

 

 

Rok Szkolny 2012/2013

Chłopcy :

  • II miejsce w turnieju organizowanym przez ZSO Kruszwica,

Skład : Mikołaj Kałużyński, Patryk Sztuba, Michał Jankiewicz, Szymon Krukowski, Miłosz Boreczek, Bartek Chudziński, Konrad Antkowiak, Patryk Lewicki, Tomek Kozerski, Michał Tużnik.

20130427062_1

  • II miejsce w turnieju mini piłki nożnej klas I-III Kruszwickie Dni Sportu

Skład : Szymon Krukowski, Oskar Sztuba, Oskar Sawikowski, Oskar Wróblewski, Filip Bultrowicz, Adam Figas, Jakub Wojtasik, Kamil Waśniewski, Jakub Lewandowski, Mikołaj Figas, Sebastian Stanek,

Rok Szkolny 2011/2012

Dziewczyny :

  • IV w mistrzostwach Powiatu Inowrocławskiego w piłce Halowej,
  • I miejsce w Mistrzostwach Gminy Kruszwica,

Skład : Dębska Karolina, Izdebska Patrycja, Burdzińska Małgorzata, Tużnik Weronika, Krukowska Monika, Ratajczyk Kinga, Lewicka Kamila, Walkowiak Agnieszka,

20120317131

Chłopcy :

  • III miejsce w półfinale turnieju Tymbarka o Mistrzostwo Powiatu Inowrocławskiego,

Skład : Patryk Sztuba, Marek Nijak, Michał Jankiewicz, Piotr Pieszak,Tomek Kozerski, Szymon Krukowski, Oskar Sztuba,Filip Bultrowicz, Michał Tuźnik,

DSC_0548

Rok Szkolny 2010/2011

Chłopcy :

  • I miejsce w Halowych Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych i Ogniw LZS w Piłce Nożnej,

Skład : Miłosz Pruczkowski, Miłosz Rzepka, Mikołaj Burzyński, Aleksander Ilecki, Kamil Wójcikowski,

Zima 018

Dziennik UONET+

kruszwica

Dodatkowe dni wolne

 

17.06.2022r.

 

Drzwi Otwarte

b/d

Realizowane programy

 

kruszwica

kruszwica

kruszwica

kruszwica

kruszwica

Licznik odwiedzin

995715
Dzisiaj
Wczoraj
Wizyt w tygodniu
Miniony tydzień
Wizyt w miesiącu
Miniony miesiąc
Suma wizyt
170
193
363
967592
8121
19865
995715
Your IP: 34.239.158.223
2024-05-20 16:03